Organizatorem i inicjatorem Europejskiego Kongresu Gospodarczego jest Grupa PTWP SA

Grupa PTWP SA
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice

e-mail: eec@eecpoland.eu
NIP: 954-21-99-882

Rejestracja gości

Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami

Do Państwa dyspozycji uruchomione zostało Biuro Organizatora, które działa pod adresem mailowym rejestracja@ptwp.pl lub pod numerem telefonu 502 451 111.
Godziny pracy Biura: Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 16:00.

Płatne pakiety dostępu
dostep@ptwp.pl

Współpraca komercyjna

Tomasz Ruszkowski 
tomasz.ruszkowski@eecpoland.eu

Biuro organizacyjne EEC i ESD

Odpowiedzialna za organizację Kongresu, goście PL
Agnieszka Jakubczyk 
agnieszka.jakubczyk@eecpoland.eu 

Goście z zagranicy
Anna Oświęcimska
anna.oswiecimska@eecpoland.eu

Partnerzy, sponsorzy
Ewa Matera-Radek
ewa.matera@eecpoland.eu 

European Start-up Days:
Paulina Dudek
paulina.dudek@eecpoland.eu 

Studenci – współpraca
Martyna Spyra
martyna.spyra@eecpoland.eu 

Media
Małgorzata Sklorz
malgorzata.sklorz@ptwp.pl