EEC 2018

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż

A

B

C

Ć

D

E

F

G

H

I

J

K

L

Ł

M

N

O

P

Q

  • Ta Quang Dong, Ministerstwo Kultury, Sportu i Turystyki; Miejskie Konserwatorium Muzyczne miasta Hồ Chí Minh
  • Tariq Qureishy — CEO, Founder, Media Professional, Futurist and Executive Coach, MAD Talks

R

  • Arnold Rabiega — prezes zarządu, Krajowy Instytut Energetyki Rozproszonej
  • Iveta Radičová — premier Słowacji w latach 2010–2012
  • Elżbieta Radwan — burmistrz Wołomina
  • Joanna Radzieja — członek kolegium, Regionalna Izba Obrachunkowa we Wrocławiu
  • Kazimierz Rajczyk — dyrektor zarządzający sektorem energetycznym, ING Bank Śląski SA
  • Balázs Rákossy — sekretarz stanu ds. funduszy europejskich, ministerstwo gospodarki, Węgry
  • Piotr Rawski — partner, Baker McKenzie
  • Marek Rembisz — zastępca dyrektora, Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy
  • Artur Resmer — członek zarządu, PKP Intercity SA
  • Dominique Ristori — dyrektor generalny ds. energii, Dyrekcja Generalna ds. Energii (DG Energy)
  • Tomasz Rogala — prezes zarządu, Polska Grupa Górnicza SA
  • Ramzi Ben Romdhane — General Manager Quality and Customers’ Satisfaction for the Alliance Renault Nissan Connected Vehicles and Mobility Services, prelegent, Singularity University
  • Marcin Roszkowski — prezes, Instytut Jagielloński
  • Marcin Roszkowski — kierownik, zagraniczne biuro handlowe, Polska Agencja Inwestycji i Handlu SA
  • Ryszard Rotaub — dziennikarz, Rynek Zdrowia
  • Joydeep Roy — Konsulat Honorowy RP w Kalkucie
  • Wiesław Rozłucki — prezes zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA w latach 1991-2006, Senior Advisor, Rothschild Global Advisory
  • Monika Roznerska — dyrektor personalna, ArcelorMittal Poland SA
  • Wiesław Różacki — Country Executive Poland, Mitsubishi Hitachi Power Systems Europe GmbH
  • Tomasz Różyński — dyrektor biura przygotowania operacyjnego, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
  • Arkadiusz Rudzki — dyrektor zarządzający, Skanska Property Poland
  • Małgorzata Rusewicz — prezes, Izba Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych
  • Jiří Rusnok — premier Republiki Czeskiej w latach 2013-2014, prezes, Narodowy Bank Czeski
  • Heike Rüttgers — Head of Division, Development and Impact Finance Division , Mandate Management Department, European Investment Bank
  • Piotr Rybicki — właściciel, NadzórKorporacyjny.pl
  • Joanna Rycerz — członek komitetu zarządzającego, Młodzi Liderzy w Energetyce
  • Daniel Ryczek — dyrektor dywizji kolejowej, OT Logistics SA

S

Ś

  • Katarzyna Śledziewska — dyrektor zarządzający, DELab, Wydział Nauk Ekonomicznych, Uniwersytet Warszawski
  • Tomasz Ślęzak — Country Manager, Dyrektor Nadzoru Właścicielskiego i Zarządzania Majątkiem, Dyrektor Energetyki i Ochrony środowiska, członek zarządu, ArcelorMittal Poland SA
  • Tomasz Ślęzak — wiceprezes zarządu, Work Service SA
  • Paweł Śliwa — wiceprezes zarządu ds. innowacji, PGE Polska Grupa Energetyczna SA
  • Grzegorz Ślubowski — dziennikarz, publicysta, Polskie Radio
  • Rafael Świąder — zastępca dyrektora, Oddział Obrotu Hurtowego, dyrektor, Departament Zarządzania Portfelem , PGNiG SA
  • Wiktor Świetlik — dyrektor, redaktor naczelny, Program Trzeci Polskiego Radia
  • Ryszard Świlski — członek zarządu województwa pomorskiego
  • Konrad Świrski — prezes, Transition Technologies SA Instytut Techniki Cieplnej, Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa, Politechnika Warszawska

T

  • Satoru Takahashi, Charge d'Affaires ad Interim, Ambasada Japonii w Polsce
  • Ellen Tauscher — była podsekretarz stanu ds. kontroli zbrojeń i bezpieczeństwa międzynarodowego oraz była członkini Kongresu Stanów Zjednoczonych
  • Charles Taylor — Head of Poland, Cushman & Wakefield
  • Krzysztof Tchórzewski — minister energii, Polska
  • Marek Tejchman — zastępca redaktora naczelnego, Dziennik Gazeta Prawna
  • Jacek Terebus — zastępca prezydenta Płocka ds. rozwoju i inwestycji
  • Stefan Thurner — prezes, Complexity Science Hub, Wiedeń
  • Marek Tobiacelli — dyrektor, Dział Efektywności Energetycznej, Siemens Sp. z o.o.
  • Grzegorz Tobiszowski — sekretarz stanu, pełnomocnik rządu ds. restrukturyzacji górnictwa węgla kamiennego, Ministerstwo Energii
  • Kateryna Tokar — Head of Financial Department, Centrenergo
  • Jan Tokarski — dyrektor w dziale podatkowo-prawnym, PwC Polska
  • Michał Tokarski — ekspert ds. monitoringu i ewaluacji, Projekt Dialog Usystematyzowany
  • Robert Tomanek — rektor, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  • Artur Tomasik — prezes zarządu, Związek Regionalnych Portów Lotniczych, prezes zarządu, Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze SA
  • Paweł Toński — partner zarządzający, Crido
  • Mirek Topolánek — członek zarządu, eustream a.s., premier Republiki Czeskiej w latach 2006-2009
  • Roman Topór-Mądry — prezes, Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji
  • Iván Tosics — członek zarządu, European Urban Research Association, dyrektor, Metropolitan Research Institute w Budapeszcie
  • Zbigniew Tracichleb — prezes zarządu, PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o.
  • Bogdan Traczyk — prezes zarządu, Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o.
  • Piotr Trąbski — CEO, Media and Youth
  • Marek Trojnar — szef biura strategii i rozwoju portów, Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście SA
  • Anna Tryfon- Bojarska — Head of Innovation & Technology, Skanska
  • Michał Trzoska — przewodniczący Rady Miejskiej w Łowiczu, Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego
  • Grażyna Trzpiot — kierownik, Katedra Demografii i Statystyki Ekonomicznej, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  • Adam Tubilewicz — dziennikarz, portalspozywczy.pl
  • Danuta Tuchorska — dyrektor naczelny ds. handlu i logistyki, KGHM Polska Miedź SA
  • Szymon Tumielewicz — zastępca dyrektora, Departament Zrównoważonego Rozwoju i Współpracy Międzynarodowej, Ministerstwo Środowiska
  • Claude Turmes — poseł do Parlamentu Europejskiego
  • Nina Twardowska — prezes zarządu, Impel Business Solutions Sp. z o.o.
  • Marek Twaróg — redaktor naczelny, Dziennik Zachodni
  • K. C. Tyagi — członek Izby Stanów, Stan Bihar
  • Adam Tychmanowicz — prezes zarządu, Neptis SA
  • Paweł Tynel — partner, szef Działu Ulg i Dotacji Inwestycyjnych, EY
  • Monika Tyska — zastępca dyrektora, Departament Wsparcia Eksportu, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

U

  • Márton Ugrósdy — Deputy Director, Strategy, , Institute for Foreign Affairs and Trade, Węgry
  • Erich Unterwurzacher — dyrektor, Dyrekcja Generalna ds. Polityki Regionalnej, Dyrektoriat F: zamknięcie, duże projekty i realizacja programu III, Komisja Europejska

V

W

Y

  • Bogdan Yarmolenko — partner, Transaction Advisory Services Leader in Ukraine, EY
  • Justin Yifu Lin — były główny ekonomista i starszy wiceprezes zarządu, Bank Światowy
  • Chia Young Hui — specjalista ds. transformacji cyfrowej, prelegent, Singularity University

Z

Ż

  • Grzegorz Żarski — dyrektor rozwoju rynku i analiz, Towarowa Giełda Energii SA
  • Tomasz Żuchowski — sekretarz stanu w latach 2017-2018 i podsekretarz stanu w latach 2015-2017, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa
  • Dariusz Żuk — prezes, Business Link
  • Przemysław Żukowski — zastępca dyrektora, Departament Gospodarki Wodnej i Żeglugi Śródlądowej, Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej

Na telefony z systemem Android oraz iOS. Twój niezbędnik gościa EEC. Pobierz już dziś!