EEC 2019

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
 Agnieszka Kozłowska-Korbicz

Agnieszka Kozłowska-Korbicz

Firma: Solfinity

Stanowisko: dyrektor ds. projektów strategicznych

Dyrektor ds. Projektów Strategicznych w Solfinity. Odpowiedzialna za projekty wielkoskalowe PV i magazynowanie energii dla przemysłu. Ekonomistka, laureatka the New Europe 100 Challengers 2015: liderów innowacji w Europie Środkowo-Wschodniej, którzy są motorem zrównoważonych zmian w tym regionie. Laureatka „Kobieta Wizji 2022” Dolnośląskiego Instytutu Studiów Energetycznych.
Od 2008 roku związana z branżą energii odnawialnej. Najpierw w Ministerstwie Środowiska, następnie w Ministerstwie Energii, obecnie w firmie Solfinity. Doświadczenie zdobywała także podczas pracy w międzynarodowych zespołach w Niemczech i Hiszpanii.
W 2013 roku Lider Organizacji „COP19 Warszawa” - Konferencji w sprawie Zmian Klimatu dla ONZ. Odpowiedzialna za relacje z rządem, bezpieczeństwo, venue i zarządzanie międzynarodowym zespołem liczącym ponad 100 osób.
Pomysłodawca i koordynator programu GreenEvo – Akceleratora Zielonych Technologii. Projekt od 2009 roku do dziś jest realizowany w Ministerstwie Klimatu i Środowiska.
Absolwentka Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, analityk regulacji energetycznych i twórca strategii biznesowych. Wykładowczyni akademicka na Uniwersytecie Wrocławskim i SGH.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie