EEC 2019

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
 Aleksandra Bogdan-Włodek

Aleksandra Bogdan-Włodek

Firma: Śląskie Centrum Naukowo - Technologiczne Przemysłu Lotniczego Sp. z o.o.

Stanowisko: dyrektor Laboratorium Badań Materiałów

Doktor nauk  technicznych, absolwentka Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej w specjalności kompozyty i tworzywa sztuczne. Stopień naukowy uzyskała w 2011 roku za pracę „Wpływ modyfikacji powierzchni włókien naturalnych na właściwości mechaniczne laminatów”. Autorka i współautorka kilkunastu publikacji z dziedziny technologii i badań materiałów kompozytowych i polimerowych, zarówno o zasięgu krajowym jak i  zagranicznym.

 

W zakresie zainteresowań zawodowych znajdują się między innymi zagadnienia technologii wytwarzania materiałów kompozytowych, badania R&D, ocena właściwości materiałów oraz systemy zarządzania jakością. Specjalizuje się w badaniach właściwości mechanicznych materiałów, konstrukcji bądź ich elementów.

 

Od kilku lat prowadzi badania a także kieruje projektami badawczo-rozwojowymi w obszarze materiałów oraz technologii lotniczych i kosmicznych realizowanych przez Śląskie Centrum Naukowo-Technologiczne  Przemysłu-Lotniczego Sp. z o.o. współfinansowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Europejską Agencji Kosmiczną.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie