EEC 2019

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
 Andrzej Klimek

Andrzej Klimek

Firma: OT Logistics SA

Stanowisko: wiceprezes zarządu, dyrektor dywizji żeglugi śródlądowej

Pan Andrzej Klimek ukończył Politechnikę Poznańską (Wydział Budowy Maszyn, 1997), jak również studia podyplomowe z zakresu nowoczesnego zarządzania produkcją i logistyką oraz podyplomowe studia menadżerskie.

Posiada kilkunastoletnie menadżerskie doświadczenie zawodowe związane z zarządzaniem produkcją i logistyką. Pełnił funkcje zarządcze w wielu spółkach, pracował między innymi w Odratrans S.A., H. Cegielski – Poznań S.A., STOMIL – Poznań S.A. i JAMALEX sp. z o.o., gdzie przygotowywał i wdrażał rozwiązania z zakresu zarządzania strategicznego i optymalizacji procesów zarządzania produkcją i systemami logistycznymi. Pan Andrzej Klimek jest również wykładowcą Politechniki Poznańskiej oraz w Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

W Grupie Kapitałowej OT Logistics pełni funkcję Dyrektora Dywizji Śródlądowej, odpowiadając za planowanie strategiczne i koordynowanie głównych funkcji i obszarów działania Spółek z Grupy Kapitałowej OT Logistics zajmujących się transportem wodnym śródlądowym. W OT Logistics S.A. Wiceprezes Zarządu odpowiedzialny za koordynację działań operacyjnych realizowanych przez spółki Grupy Kapitałowej OT Logistics.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie