EEC 2019

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
 Artur Hajdorowicz

Artur Hajdorowicz

dyrektor, Wydział Rozwoju i Rewitalizacji, Urząd Miasta Kielce, Pełnomocnik Prezydenta ds. Rewitalizacji Miasta, Architekt Miejski

W latach 1981-1989 studia na Wydziale Budownictwa Lądowego (teoria konstrukcji) oraz Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej; uzyskany dyplom magistra inżyniera architekta.

W latach 1991-1998 zatrudniony w Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Kielcach; od 1999 r. do dnia dzisiejszego pracownik samorządowy Urzędu Miasta Kielce. W 2003 r. został pełnomocnikiem prezydenta ds. rewitalizacji, od 2005 roku pełnił funkcję dyrektora Biura Planowania Przestrzennego – obecnie jest dyrektorem Wydziału Rozwoju i Rewitalizacji Miasta, w którego kompetencjach jest: strategia rozwoju miasta, planowanie przestrzenne, administracja budowlana (decyzje o warunkach zabudowy oraz lokalizacji inwestycji celu publicznego), rewitalizacja i aktywizacja gospodarcza, a także Centrum Obsługi Inwestora.

Od 2010 r. wykładowca przedmiotu „Planowanie przestrzenne” na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Świętokrzyskiej.

 

 

 

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie