EEC 2019

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
 Bogdan Koczy

Bogdan Koczy

Firma: Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich

Stanowisko: konsultant wojewódzki w dziedzinie ortopedii i traumatologii, dyrektor

Ur. 01.05.1951r. w Chorzowie.

Prof. nadzw. dr hab.n.med. specjalista ortopeda-traumatolog z 42-letnim stażem zawodowym, od 1983r. Ordynator Oddziału Urazowo-Ortopedycznego Męskiego, a od 1998r. Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej im. dr. J.Daaba w Piekarach Śląskich.

Jest autorem kilkudziesięciu prac naukowych opublikowanych w piśmiennictwie krajowym i zagranicznym.

Był Prezesem śląskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, a także członkiem jego Zarządu Głównego. Od 2010r. pełni funkcję Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Jest laureatem m.in. „Złotego Lauru Umiejętności i Kompetencji w kategorii menedżer, lider społeczno-gospodarczy” przyznanego w 2006r. oraz tytułu „Menedżera Rynku Zdrowia w kategorii placówek publicznych” przyznanego w 2011r. Ponadto został odznaczony m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz Odznaką Honorową „Za zasługi dla ochrony zdrowia”.

Pod jego kierownictwem, od wielu lat, szpital zajmuje czołowe miejsca w ogólnopolskich rankingach szpitali i oddziałów urazowo-ortopedycznych, organizowanych przez prestiżowe wydawnictwa m.in. „Wprost”, „Newsweek Polska”, „Rzeczpospolita”.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie