EEC 2019

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
 Ireneusz Piecuch

Ireneusz Piecuch

Firma: Kancelaria CMS

Stanowisko: partner

Ireneusz Piecuch jest radcą prawnym i partnerem w CMS, współkierującym Sektorem Komunikacji w globalnej sieci biur CMS oraz liderem praktyki telekomunikacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ireneusz Piecuch łączy doświadczenie zdobyte w biznesie i wiedzę regulacyjną z doskonałą znajomością sektora telekomunikacji i nowych technologii. Przez ostatnie 25 lat zarządzał wieloma złożonymi projektami lokalnymi i międzynarodowymi oraz pełnił rolę członka zarządów oraz rad nadzorczych w międzynarodowych organizacjach i firmach notowanych na GPW.

Oprócz swojej praktyki w CMS, Ireneusz Piecuch w latach 2013-2015 był wiceprezesem Poczty Polskiej, gdzie był odpowiedzialny za rozwój technologii, strategię i działalność międzynarodową. W latach 2006-2009 pracował dla Orange (wcześniej Telekomunikacja Polska SA), między innymi jako główny prawnik, a następnie jako członek zarządu ds. strategii i rozwoju biznesu. Wcześniej przez 11 lat sprawował różne funkcje w IBM, między innymi szefa działu prawnego, rozwijał praktykę outsourcingową w Europie Środkowej, był także wiceprezesem firmy w Polsce. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje także role w radach nadzorczych m.in. w KGHM Polska Miedź SA oraz PKP Polskie Linie Kolejowe SA.

 

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie