EEC 2019

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
 Jacek Terebus

Jacek Terebus

Stanowisko: zastępca prezydenta Płocka ds. rozwoju i inwestycji

Jacek Terebus został wybrany na Dyrektora Wykonawczego CIFAL Płock w 2016 r. Ponadto sprawuje on urząd Zastępcy Prezydenta Miast Płock ds. Rozwoju i Inwestycji. Zanim objął to stanowisko pracował jako Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Inwestycji Strategicznych.

Jego doświadczenie zawodowe obejmuje pracę na stanowisku Głównego Projektanta w firmie KTI Polska S.A. – międzynarodowym przedsiębiorstwie z siedzibą główną w Rzymie, oferującą usługi z zakresu projektowania, realizacji dostaw i budowy w przemyśle naftowym, gazowym, petrochemicznym, chemicznym i energetycznym. Ponadto posiada on doświadczenie w koordynacji projektu Rozwój Smart dla Płocka, którego celem jest umożliwienie jego mieszkańcom korzystanie z nowoczesnych technologii z zakresu usług miejskich.

Jacek Terebus jest ponadto autorem dokumentu strategicznego Regionalne Inwestycje Terytorialne dla regionu Mazowsza, zadaniem którego jest wsparcie samorządów przy pozyskiwaniu funduszy europejskich.
Dodatkowo jest Przewodniczącym Kapituły Płockiej Nagrody Gospodarczej, która nagradza przedsiębiorców wyróżniających się na polu społecznej odpowiedzialności biznesu, innowacyjności i polityki zarządzania ludźmi.

Posiada dyplom magistra, który uzyskał z wyróżnieniem na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej w Płocku.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie