EEC 2019

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
 Jakub Lewkowicz

Jakub Lewkowicz

Firma: Kuryłowicz & Associates Sp. z o.o.

Stanowisko: członek zarządu

Ukończył Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Białostockiej w 2005r. Pracę zawodową rozpoczął w 2005 roku w duńskiej pracowni architektonicznej Bjerg Arkitektur A/S. Od 2011 roku pracuje w Kuryłowicz & Associates.

Jest laureatem wielu architektonicznych konkursów m.in.: nagroda za projekt dyplomowy w konkursie „Nowa myśl w architekturze” organizowanym przez Stowarzyszenie Architektów RP, I miejsce w konkursie na siedzibę Starostwa Powiatowego w Garwolinie, wyróżnienie w konkursie na koncepcję Centrum Sztuki Nowoczesnej w Białymstoku, I nagroda przyznana przez portal Sztuka-architektury w plebiscycie Polska Architektura 2011 w kategorii największe wydarzenie – projekt przedszkola energooszczędnego w dz. Żoliborz, który powstał przy współpracy ze studentami WAPW.

Jest również współprojektantem pierwszego w Danii pasywnego przedszkola „Elverhuset” w gminie Hoje Tarstrup. W 2008 roku stowarzyszenie duńskich architektów Akademisk Arkitektforening przyznało mu tytuł Arkitekt M.A.A.

Oprócz wykształcenia architektonicznego, ukończył studia Executive MBA na Polskiej Akademii Nauk w Warszawie i Vienna Institute for Economic Studies. Praca dyplomowa „Kompleksowe zarządzanie jakością w pracowni architektonicznej” powstała przy współpracy z prof. dr hab. Andrzejem J. Blikle.

Angażuje się w działalność społeczną m.in.: prowadził warsztaty dla studentów architektury „Projekt przedszkole” organizowane przez Fundację Młodej Kultury „Hopsiup Projekt”, współprowadzący program edukacyjny dla dzieci „Kompas dla szkół” organizowany przez Fundację CSR Kompas, który ma na celu wspieranie edukacji w obszarze zrównoważonego rozwoju (CSR).

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie