EEC 2019

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
 Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Firma: CVC Capital Partners

Stanowisko: partner

Krzysztof Krawczyk jest Partnerem w CVC Capital Partners i  szefem warszawskiej filii, jednego z wiodących światowych funduszy z sektora Private Equity.

Krzysztof ma ponad 20-letnie doświadczenie w Private Equity na rynku Europy Środkowej i Wschodniej. Zasiadał
w zarządach wielu spółek z sektorów takich  jak telekomunikacja, media, produkcja, logistyka, opieka zdrowotna, zarówno prywatnych, jak i  notowanych na giełdzie. Przed dołączeniem do CVC, Krzysztof był Partnerem Zarządzającym w Innova Capital, funduszu Private Equity inwestującym w segmencie średnich przedsiębiorstw.  Zdobywał również doświadczenie w polskim funduszu private equity Pioneer Investment, oraz w Daiwa Institute of Research, doradczym oddziale japońskiego banku inwestycyjnego Daiwa.

Krzysztof jest Wiceprezesem oraz Skarbnikiem  Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych. W przeszłości był również współzałożycielem i  współprzewodniczącym Komitetu LBO działającym pod auspicjami PSIK. 

Krzysztof jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, którą ukończył z wyróżnieniem z tytułem magistra na kierunku Finanse i Bankowość. Ponadto  ukończył również Program Menedżerski na Harvard Business School w Bostonie.

W 2014 roku otrzymał wyróżnienie Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych w kategorii Osobowość  Private Equity.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie