EEC 2019

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
 Łukasz Zaleśny

Łukasz Zaleśny

Firma: Blue 449

Stanowisko: Strategy & Innovation Director

Entuzjasta wykorzystania myślenia strategicznego i technologii w obszarze Branded Customer Experience. Ściśle współpracuje z klientami przy opracowaniu strategii komunikacji marek. Preferuje pracę warsztatową - wykorzystując do tego kolektywne modele pracy i interaktywne metody moderacji i facylitacji. Challenger, lubi wiedzieć dlaczego coś nie działa, zanim zacznie szukać najlepszego rozwiązania problemu.

Pasjonat tworzenia kreatywnych prezentacji. Absolwent Szkoły Strategii Marki przy SAR. Wykładał na Collegium Civitas i SGH. Prelegent na konferencjach branżowych m. in. Forum IAB, IAB Internet Week, Marketing Progress i AdUniverse.

Od ponad 12 lat zajmuje się komunikacją marek i reklamą, pracował m.in. w Gadu-Gadu, E-Graphics (TBWA), ACR (Grupa K2) i ZenithOptimedia. Współpracuje z markami z wielu kategorii: kosmetyki, finanse, FMCG, DIY, IT, OTC. 

Łukasz Zaleśny jako Dyrektor ds. Strategii i Innowacji odpowiada za wsparcie strategiczne klientów agencji mediowej Blue 449 dzięki rozwinięciu oferty pracy warsztatowej z partnerami biznesowymi klienta, podniesienie jakości rekomendacji strategicznych dzięki umocnieniu kompetencji zespołu, oraz realizację innowacyjnych projektów komunikacyjnych na styku mediów i kreacji.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie