EEC 2019

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
 Marcin Bejm

Marcin Bejm

Partner, Praktyka Energetyki i Projektów Infrastrukturalnych, Lider Zespołu Infrastruktury i Finansowania Projektów, Kancelaria CMS

Marcin Bejm ma 17 lat doświadczenia zawodowego i specjalizuje się w doradztwie prawnym w transakcjach i projektach inwestycyjnych dotyczących aktywów infrastrukturalnych w Polsce oraz w Europie Środkowo – Wschodniej. Działa na rzecz podmiotów zaangażowanych w projekty inwestycyjne typu greenfield i brownfield w zakresie infrastruktury twardej i społecznej. Jego doświadczenia obejmują doradztwo prawne w związku z inwestycjami w sektorze portów lotniczych, portów morskich, autostrad, kolei, ochrony zdrowia, energetyki odnawialnej, gospodarki odpadami, IT, rewitalizacji miejskiej, inwestycji ciepłowniczych i wodociągowo-kanalizacyjnych a także ropy i gazu. Doradzał w zakresie przygotowania lub negocjowania umów projektowych takich jak: umowy o PPP, umowy koncesji, EPC, EPCM, O&M, umowy dostawy, umowy off-take, tollingowe, licencyjne, bezpośrednie, inwestycyjne oraz umowy wsparcia. Świadczy także doradztwo prawne w zakresie prawa publicznego, zamówień publicznych i pomocy publicznej.

Wśród klientów Marcina Bejma znajdują się sponsorzy projektów z sektora przemysłowego, generalni wykonawcy, inwestorzy instytucjonalni, fundusze inwestycyjne, międzynarodowe instytucje finansowe, banki, jednostki samorządu terytorialnego i przedsiębiorstwa użyteczności publicznej.

Według Chambers & Partners Marcin Bejm jest liderem polskiego rynku prawniczego w zakresie doradztwa przy projektach infrastrukturalnych (Band 1). Jest on także wymieniany w gronie najlepszych lub rekomendowanych prawników w dziedzinie prawa publicznego (Leading Individual, Legal500), zamówień publicznych (Band 3, Chambers & Partners), funduszy inwestycyjnych, bankowości i finansów oraz energetyki i zasobów naturalnych (Legal500).

Jest współzałożycielem Centrum PPP oraz autorem wielu publikacji na temat PPP i koncesji.

 

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie