EEC 2019

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
 Marta Dunin-Michałowska

Marta Dunin-Michałowska

Firma: Mea Group Sp. z o.o.; Stowarzyszenie Branży Eventowej

Stanowisko: prezes; prezes zarządu

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej i Prezes Mea Group. Z branżą eventową związana od blisko dwudziestu lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała w agencjach eventowych, odpowiadając za obszar realizacji imprez oraz PR. Własną agencję założyła w 2008 r. i odtąd konsekwentnie ją rozwija, co zapewniło Mea Group dynamiczny wzrost i pozycję jednego z liderów polskiego rynku organizacji eventów. 

M. Dunin-Michałowska czynnie angażuje się także w życie polskiej branży eventowej, regularnie gości na łamach branżowych mediów. Do Zarządu SBE na stanowisko Wiceprezes powołana w lutym 2014 r. W listopadzie tego samego roku, decyzją Walnego Zgromadzenia Członków SBE, objęła stanowisko Prezes Zarządu. 

Laureatka tytułów „Osobowość Roku 2014” magazynu MICE Poland w kat. Organizator
oraz „Businesswoman Roku 2014” w kat. Lider w branży eventowej magazynu „Businesswoman & life”.
Ukończyła Wydział Turystyki i Rekreacji w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Warszawie.

Wiele satysfakcji przynosi jej dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jest wykładowcą Studium ‘Event Managementu’ na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Zasiada także w jury konkursu TopEvent oraz jest Dyrektor Programową Konferencji Event Biznes. Członkini Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie (Grupa Uczelni Vistula) oraz Członkini Rady Programowej CEO Round Table - Forum Rozwoju Przywództwa.

Wspiera organizacje promujące jeszcze większą obecność kobiet w biznesie. Szczególnie chętnie angażuje się w działania społeczne, takie jak pomoc bezdomnym, dzieciom, wspiera Fundację Pożywienie Darem Serca. Czas wolny poświęca rodzinie i realizacji swoich pasji: aktywnościom sportowym, holistycznemu stylowi życia, psychologii i filozofii, wspieraniu kobiet. Jej hobby to czytanie książek oraz zdrowe gotowanie.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie