EEC 2019

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
 Remigiusz Kopoczek

Remigiusz Kopoczek

Firma: ARP Games Sp. z o.o.

Stanowisko: prezes zarządu

Współtwórca kierunku Projektowanie gier i Przestrzeni Wirtualnej na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego, który uzyskał w roku 2013 nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla najlepszego praktycznego kierunku artystycznego w Polsce.

Laureat zespołowej nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia dydaktyczne związane z wprowadzeniem nowego innowacyjnego kierunku. Współtwórca i organizator międzynarodowego Festiwalu Sztuki i Gier Niezależnych LAG. Twórca, organizator oraz prezes pierwszego akceleratora gier wideo (instytucji wsparcia dla nowych projektów) ARP Games, powołanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A., Uniwersytet Śląski i Powiat Cieszyński.

W latach 2012-2016 prodziekan do spraw studenckich i dydaktycznych na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego. Współautor i uczestnik wielu projektów związanych z tworzeniem gier wideo m.in PWP Projektowanie Gier i przestrzeni Wirtualnej - innowacyjny program studiów II stopnia opartych o doświadczenia partnerów zagranicznych, a także Festiwalu Sztuki i Gier Niezależnych LAG.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie