EEC 2019

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
 Rob Watkins

Rob Watkins

Firma: Hamilton May

Stanowisko: CEO

Robert Watkins - CEO i właściciel spółek wchodzących w skład Hamilton Group

Od momentu powstania w 2004 r. Robert był odpowiedzialny za rozwój Hamilton Group, tworząc innowacyjną i wiodącą na rynku firmę zajmującą się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - Hamilton May z oddziałami zlokalizowanymi w centrum Warszawy i Krakowa. W 2017 roku Hamilton May uzyskała nagrodę Local Agency of the Year podczas CEE Green Buildings and Investment Awards (EuropaProperty).

Jednocześnie Robert rozbudowywał markę hotelową - Hamilton Suites, z flagowym hotelem Venetian House, znajdującym się na krakowskim Rynku Głównym, obecnie notowanym na 8. miejscu wśród najlepszych hoteli w Polsce.

Z zespołem liczącym niemal 100 osób, Hamilton Group oferuje szeroki zakres usług dla swojej międzynarodowej i lokalnej bazy klientów i jest dobrze rozpoznawalną marką w sektorze premium rynku mieszkaniowego.

Przed przeprowadzką do Polski Robert zdobywał doświadczenie w zarządzaniu aktywami w Londynie w Fidelity Investments and Capital Group, pracując także w Los Angeles i Genewie. Robert posiada stopień BSC (Hons) w dziedzinie biologii.

 

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie