EEC 2019

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
 Robert Jankowski

Robert Jankowski

Firma: Pamapol SA

Stanowisko: prezes zarządu

Od 12 stycznia 2015 roku Prezes Zarządu Pamapol S.A. w Ruścu. Z Grupą Pamapol związany od kwietnia 2013 roku jako Członek Zarządu ds. sprzedaży, a następnie Wiceprezes ds. handlu. Zasiada również w składach Rad Nadzorczych spółek z portfolio Grupy Kapitałowej Pamapol – Mitmar Sp. z o.o. w Głownie oraz Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o. w Kwidzynie.

Początki jego kariery zawodowej sięgają 1995 roku, a doświadczenie zdobywał w wielu firmach związanych z rynkiem FMCG m.in.: Bahlsen, Reckit Benckiser Polska S.A., Carlsberg Polska S.A., FoodCare Sp. z o.o., Victoria Serwis Sp. z o.o., Hortex Holding S.A. oraz Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. na stanowiskach Key Account Manager, Dyrektor Sprzedaży oraz Dyrektor Handlowy. Od 1 września 2016 roku do 15 marca 2017 roku sprawował funkcję członka Rady Nadzorczej spółki Harper Hygienics S.A. w Warszawie.

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na Wydziale Nauczycielsko-Trenerskim, gdzie uzyskał tytuł magistra wychowania fizycznego.

 

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie