EEC 2019

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
 Tomasz Wołk-Jankowski

Tomasz Wołk-Jankowski

Firma: BMZ Poland Sp. z o.o.

Stanowisko: prezes zarządu

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Wydziału Nauk Społecznych. Studia z zakresu nauk politycznych oraz dziennikarskich.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy dziennikarskiej w regionie śląskim. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu zespołami oraz procesami w międzynarodowym środowisku. Doświadczenie zdobywał w globalnej korporacji z branży telekomunikacyjnej w londyńskim City. Twórca polskiego oddziału grupy BMZ zlokalizowanego w Gliwicach. Od roku 2010 Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny BMZ Poland Sp. z o.o.

Zaangażowany w budowę i rozwój spółki BMZ Poland od produkcji do budowania koncepcji produktów opartych o technologię Li- Ion. Aktywny promotor elektromobilności i magazynów energii w Polsce i na świecie, między innymi, jako organizator oraz konsultant merytoryczny konferencji Battery Experts Forum Poland.

Zaangażowany w rozwój systemów bateryjnych dedykowanych do sektora zelektryfikowanego transportu publicznego. Prywatnie, ojciec dwójki dzieci i wielbiciel rodzinnych wycieczek rowerami elektrycznymi.

Bierze udział w sesjach:

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie