Prelegenci

Adam Grabowski

Adam Grabowski

wiceprezes, Polmlek Trading, członek rady nadzorczej, Grupa Polmlek

Menedżer związany z Grupą Polmlek,  członek rady nadzorczej Grupy, w której odpowiada za zarządzanie znaczącą częścią zakładów produkcyjnych oraz koordynację działań produkcyjnych pomiędzy zakładami w Grupie.

Odpowiedzialny za rozwój nowych technologii oraz działalność badawczo-rozwojową. Koordynuje proces włączania nowych podmiotów do struktury Grupy Polmlek. Wspólnie z właścicielami i zarządem współtworzy strategię przejęć zakładów na rynku krajowym i międzynarodowym.

Z Grupą Polmlek związany od początku kariery zawodowej. Absolwent Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim oraz kierunku Marketing i Zarządzanie w Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Pasjonat nowych technologii, serowarstwa i innowacji w branży mleczarskiej.

Bierze udział w sesjach:

Google Play
Pobierz aplikację Europejskiego Kongresu Gospodarczego na swój telefon
App Store
Pobierz aplikację Europejskiego Kongresu Gospodarczego na swój telefon
App

Aplikacja mobilna EEC

Pobierz oficjalną aplikację mobilna Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Aplikacja zapewnia kompleksową obsługę uczestników kongresu oferując wygodny dostęp do wszystkich najważniejszych informacji i funkcji.