Maciej Siwek
Event Venue Director, Galacticos Show 2026
Doświadczony specjalista w zakresie organizacji wydarzeń, który od 15 lat konsekwentnie buduje swoją pozycję w branży eventowej, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.
W realizacji projektów jest odpowiedzialny za planowanie i bezpośrednie zarządzanie wydarzeniami: od koncepcji, przez przygotowania, aż po przebieg i podsumowanie. Kładzie duży nacisk na współpracę zespołową oraz efektywną komunikację między wszystkimi zaangażowanymi stronami. W swojej pracy łączy podejście strategiczne z operacyjną skutecznością.
Na przestrzeni lat współpracował z FIFA, UEFA, PZPN, LiveNation czy ONZ. Obecnie po raz drugi (poprzednio Ronaldinho Show 2025) odpowiada za produkcję wydarzenia, w którym udział biorą największe gwiazdy piłki nożnej: Galacticos Show 2026.