Prelegenci

Paweł Ryszkiewicz

Paweł Ryszkiewicz

Firma: Grupa Belmonte

Stanowisko: prezes zarządu

 Posiada 25 letnie doświadczenie inwestycyjne. Od ponad 15 lat jako Prezes Zarządu odpowiada za realizację inwestycji w nieruchomości mieszkaniowe, inwestycyjne oraz hotelowe. Ostatnie zrealizowane oraz planowane projekty to: Belmonte Hotel Krynica-Zdrój*****, Belmonte Hotel Wisła, Belmonte Hotel Ustronie Morskie****, Ville Chocimska Warszawa, Rezydencja Wołoska W52 Warszawa oraz Apartamenty Na Klifie Ustronie Morskie. Przed rozpoczęciem działalności deweloperskiej, przez 10 lat był odpowiedzialny za inwestycje w sektorze przemysłowym, usługowym oraz handlu
w funduszu inwestycyjnym Advent International oraz w funduszu inwestycyjnym Bridgepoint Capital. Doświadczenie transakcyjne i inwestycyjne zdobył w CAG- firmie oferującej usługi corporate finance. Kierował także działem połączeń i przejęć
w departamencie corporate finance Ernst&Young w Warszawie. Ukończył wydział zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i posiada dyplom MBA Manchester Business School oraz ukończył Advnced Management Programm na IESE w Barcelonie.

Bierze udział w sesjach:

Google Play
Pobierz aplikację Europejskiego Kongresu Gospodarczego na swój telefon
App Store
Pobierz aplikację Europejskiego Kongresu Gospodarczego na swój telefon
App

Aplikacja mobilna EEC

Pobierz oficjalną aplikację mobilna Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Aplikacja zapewnia kompleksową obsługę uczestników kongresu oferując wygodny dostęp do wszystkich najważniejszych informacji i funkcji.