EEC 2018

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
Damian Zapłata

Damian Zapłata

Firma: Allegro

Stanowisko: Chief Commercial Officer, członek zarządu

W Allegro od października 2017 roku. Wcześniej był prezesem First Data Polska, lidera w dziedzinie technologii płatniczych i rozwiązań biznesowych. Wcześniej w Loyalty Partner Polska (spółka American Express Inc) pełnił funkcję dyrektora zarządzającego. Był tam odpowiedzialny m.in. za rozwój programu lojalnościowego PAYBACK. W latach 2008–2010 był Partnerem w McKinsey & Company, gdzie specjalizował się w rynku usług finansowych, firmach z segmentu private equity, branży FMCG oraz handlu detalicznym.

Jest absolwentem Europa Universitaet Viadrina w Niemczech. Ukończył również studia MBA na uczelni INSEAD we Francji i Singapurze.

Bierze udział w sesjach:

 • Digitalizacja – w kierunku nowej gospodarki

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Digitalizacja – w kierunku nowej gospodarki

  Cyfrowa gospodarka w Europie – aspiracje, zamierzenia, rzeczywistość. Jednolity Rynek Cyfrowy – stan zaawansowania. Nowoczesny przemysł, usługi i konsumenci wobec wyzwań cyfryzacji. Dostęp do informacji i zarządzanie zbiorami danych jako szansa dla biznesu i konsumentów, dla administracji i obywateli. Wpływ cyfryzacji na produkcję, rynek pracy i edukację. Strategie wsparcia innowacyjności a rewolucja cyfrowa. Cyberzagrożenia – jak je zwalczać?

  Digitalizacja – w kierunku nowej gospodarki

  • Yousef Alhammadi - advisor, Office of Strategic Affairs, General Secretariat of the Executive Council in Abu Dhabi (GSEC) and Executive Committee Office (ECO)
  • Andrzej Bobiński - dyrektor ds. nowych projektów, Polityka Insight
  • Maciej Chorowski - dyrektor, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
  • Zoltán Cséfalvay - ambasador, stały przedstawiciel Węgier przy OECD i UNESCO, wiceminister w Ministerstwie Gospodarki Narodowej Węgier w latach 2010-2014
  • Tomasz Misiak - prezydent rady nadzorczej, przedsiębiorca, inwestor, Work Service SA
  • Chia Young Hui - specjalista ds. transformacji cyfrowej, prelegent, Singularity University
  • Damian Zapłata - Chief Commercial Officer, członek zarządu, Allegro

Na telefony z systemem Android oraz iOS. Twój niezbędnik gościa EEC. Pobierz już dziś!