EEC 2018

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
Monika Godzińska

Monika Godzińska

Firma: Bank BPH SA

Stanowisko: wiceprezes zarządu

Ukończyła studia ekonomiczne na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku zarządzanie i marketing, specjalizacji finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Absolwentka programu menedżerskiego prowadzonego przez Harvard Business School. Od roku 2012 jest biegłym rewidentem.

Rozpoczęła pracę w GE w 2004 roku i przez 13 lat kariery zawodowej w ramach grupy GE Capital zdobyła bogate doświadczenie piastując różne stanowiska menedżerskie w ramach Pionu Finansowego, Pionu Operacji i w obszarze zarządzania portfelem projektów. W latach 2010 - 2013 była członkiem ścisłej kadry zarządzającej Banku, odpowiadając za zwiększenie produktywności biznesu oraz zarządzanie portfelem projektów.

W latach 2013 - 2016 pełniła rolę Dyrektora Wykonawczego Departamentu Rachunkowości i Sprawozdawczości Banku, wspierając od strony finansów podział Banku BPH na zorganizowane części przedsiębiorstwa oraz rozliczenie transakcji sprzedaży Banku. Od listopada 2016 roku Wiceprezes Zarządu odpowiedzialna za Pion Finansów.

Prywatnie jest entuzjastką ekologii oraz filozofii wschodu, co zaowocowało utworzeniem eko-społeczności realizującej inicjatywy sprzyjające środowisku oraz uruchomieniem w ramach Banku spotkań medytacyjnych w gronie zainteresowanych pracowników. Monika od lat wspiera również rozwój kobiet jako mentor zarówno w ramach grupy GE jak i m.in w programach organizowanych przez organizację Vital Voices.

Bierze udział w sesjach:

 • Bezpieczeństwo i nowe technologie w podatkach

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Bezpieczeństwo i nowe technologie w podatkach

  • Nowa ordynacja podatkowa i jej instytucje
  • Sposoby oceny ryzyka w relacjach z innymi podmiotami gospodarczymi
  • Alternatywne metody rozwiązywania sporów podatkowych – ugoda, mediacja, konsultacja, arbitraż
  • Bezpieczeństwo procesów podatkowych: metody weryfikacji wewnętrznej, certyfikacja polityki podatkowej, narzędzia informatyczne
  • Digitalizacja w systemach podatkowych. Skuteczność nowych narzędzi w dyspozycji fiskusa
  • Koncepcje opodatkowania gospodarki cyfrowej i e-commerce. Rekomendacje europejskie (KE), światowe (OECD) i krajowe

  Bezpieczeństwo i nowe technologie w podatkach

Na telefony z systemem Android oraz iOS. Twój niezbędnik gościa EEC. Pobierz już dziś!