EEC 2018

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W Y Z Ż
Wojciech Ostrowski

Wojciech Ostrowski

Firma: Urząd Miasta Płocka

Stanowisko: skarbnik Płocka

W samorządzie na stanowisku Skarbnika Miasta od 2015 roku. Wcześniej wiele lat przepracował w korporacjach. Zaczął pracę w Petrochemii Płocka / obecnie PKN Orlen S.A. w pionie finansowym, gdzie przeszedł wszystkie ścieżki kariery zawodowej od stażysty, przez samodzielnego księgowego, z-ca kierownika, z-ca dyrektora kończąc na stanowisku Wiceprezesa Zarządu ds. finansowych grupy kapitałowej Unipetrol S.A. w Pradze.

W grupie kapitałowej Orlen S.A. przepracował 16 lat od 1994 r. do 2010 r. Później Wiceprezes Zarządu ds. finansowych Polskiej Grupy Energetycznej PGE S.A. od 2011r. do 2013 r.

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, którą ukończył w roku 1994 r. Na tej samej uczelni ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania wartością firmy oraz zarządzania sektorem naftowym.

Bierze udział w sesjach:

 • Samorządowe budżety pod nowymi rygorami

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Samorządowe budżety pod nowymi rygorami

  • Nowelizacja ustawy o finansach publicznych – indywidualny wskaźnik zadłużania batem na zadłużanie JST czy hamulcem dla nowych inwestycji?
  • Podatki, opłaty lokalne a ulgi podatkowe. Jak znaleźć złoty środek między budowaniem dochodów a rozwojem gospodarczym w samorządach?
  • Nadzór regionalnych izb obrachunkowych, rozszerzenie kompetencji RIO a realność budżetów samorządów i wieloletnich prognoz finansowych
  • Najbogatsze i najbiedniejsze samorządy. Wpływy podatkowe na jednego mieszkańca a rzeczywista sytuacja finansowa JST
  • Skarbnik czy dyrektor finansowy? Jak zarządzać finansami w sytuacji permanentnego niedoboru?

  Samorządowe budżety pod nowymi rygorami

Na telefony z systemem Android oraz iOS. Twój niezbędnik gościa EEC. Pobierz już dziś!