Europejski Kongres Gospodarczy 2023

Już działa e-skarbonka na wsparcie Ukrainy podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

17,6 miliona osób na terenie Ukrainy czeka na pomoc. Wojna wciąż trwa a my wciąż pomagamy. Rok temu rozpoczęty konflikt był tematem numer jeden podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego, dziś rozmowy te nie tracą niestety na ważności w naszej agendzie, są tylko wzmocnione przez głosy licznych ekspertek i ekspertów oraz uzupełnione o zdobyte doświadczenia. 

Dzięki współpracy z Polską Akcją Humanitarną została uruchomiona specjalna [e-skarbonka] dla gości i uczestników Europejskiego Kongresu Gospodarczego – każda organizacja, firma, osoba może w prosty sposób dokonać przelewu online. Rok temu uczestnicy kongresu nie zawiedli podczas specjalnej aukcji dzieł sztuki, z której dochód trafił na wsparcie ukraińskich studentek. Liczymy na Państwa hojność i tym razem – dziękujemy za każdą złotówkę!

KIEDY?

E-skarbonka już jest aktywna. Zbiórka trwa do 26 kwietnia – ostatniego dnia kongresu do godziny 12.00. Link do e-skarbonki dostępny jest tutaj.

JAK?

Płatności online można dokonać z dowolnego banku. Środki mogą być przesłane zarówno przez osoby prywatne jak i firmy, organizacje. Dokonując przelewu można ujawnić swoje dane lub pozostać anonimowym. 

DLA KOGO?

Nie możemy zostać obojętni. Jako organizatorzy kongresu ufamy w pełni działalności PAH i ich doświadczeniu na rzecz pomocy Ukrainie. Zebrane środki podczas kongresu będą przeznaczone dzięki PAH na: 

  • transporty z pomocą rzeczową dla osób wewnętrznie przemieszczonych w Ukrainie oraz tych, które nie mogły opuścić swoich domów 
  • dostarczanie żywności i środków higienicznych potrzebującym w Ukrainie
  • udzielanie wsparcia psychologicznego i finansowego przy odbudowie domów prywatnych i instytucji na terenie Ukrainy
  • w zależności od pogody – pomoc mieszkańcom Ukrainy poprzez zapewnienie opału, piecyków, generatorów i kocy termicznych
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie