Europejski Kongres Gospodarczy 2023

Celem konkursu jest propagowanie wzorcowych relacji między inwestorem, rynkiem i administracją - partnerskich i przejrzystych, opartych na zaufaniu i odpowiedzialności - którym towarzyszy ekonomiczna skuteczność w realizacji strategii inwestycyjnej.

Konkurs „Inwestor bez Granic” organizowany jest od 2017 roku. Nagrody zostają przyznane w dwóch kategoriach:

– inwestorzy zagraniczni w Polsce, których przedsięwzięcia i aktywność biznesowa została zweryfikowana w praktyce. Realizują inwestycje o zauważalnej skali, ale – co jeszcze ważniejsze – dające rozwojowy impuls dla całej polskiej gospodarki, wnoszące nową wartość i budujące sieć kooperacji.

– polscy inwestorzy, którzy zdecydowali się na odważne, skuteczne strategie ekspansji zagranicznej. Oceniany jest ich wpływ na potencjał polskiego eksportu, ale przede wszystkim to, jak skutecznie budują markę Polski w świecie, czy otwierają drzwi na nowe rynki przed innymi polskimi firmami – poszerzając horyzonty polskiej gospodarki.

Zgłoszenia można przesyłać do 28 lutego 2023 r. na adres mailowy agnieszka.kolodziej@ptwp.pl, w temacie maila należy wpisać: „Inwestor bez granic – zgłoszenie”. Zasady konkursu i szczegóły dotyczące sposobu zgłaszania kandydatów zostały określone w regulaminie konkursu.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajduje się na portalu www.wnp.pl

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie