Europejski Kongres Gospodarczy 2023

Jazdy testowe ciężarówkami elektrycznymi możliwe będą 25 kwietnia 2023 r., w godzinach 10.00-18.00 na placu Sławika i Antalla 1 (bezpośrednio obok Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka). 

Dostęp na podstawie identyfikatora: Media, Standard, Premium, VIP, Prelegent.

Pierwszeństwo udziału mają osoby, które dokonają wcześniejszego zgłoszenia online. 

Udowadniamy, że elektryfikacja transportu ciężkiego już w 2023 r. jest rzeczywistością. Podczas drugiego dnia Europejskiego Kongresu Gospodarczego uczestniczki i uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w jazdach testowych elektrycznymi ciężarówkami.

W ramach jazdy testowej będzie można odbyć kilkuminutową przejażdżkę po mieście jako pasażerka lub pasażer, zrobić zdjęcia, zapytać o nurtujące szczegóły. Na jazdy obowiązują zapisy – liczba miejsc jest ograniczona.

Jazdy będą odbywały się w godzinach 10:00-18:00, każda uczestniczka i uczestnik będzie miał zarezerwowany czas na obejrzenie pojazdu i jazdę testową (całość potrwa ok. 15 minut).

Roadshow organizowany przez Fundację Promocji Pojazdów Elektrycznych oraz Transport & Environment to element europejskiego tournée.

Chętnych zapraszamy na Plac Sławika i Antalla 1 (bezpośrednio obok Międzynarodowego Centrum Kongresowego (MCK) i Spodka). Aby dotrzeć na miejsce jazdy próbnej, prosimy kierować się na Plac Sławika, poprzez wyjście z budynku MCK na Holu Dolnym, gdzie zostaną Państwo poproszeni o okazanie identyfikatora.

 

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie