Europejski Kongres Gospodarczy 2023

Warsztaty NCBR nt. Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki odbędą się 26 kwietnia 2023 r., o godzinie 11.30 w Sali konferencyjnej 4.  

Wejście na podstawie identyfikatora: Media, Standard, Premium, VIP, Prelegent.

Dla kogo: przedsiębiorcy, sektor nauki, instytucje otoczenia biznesu, czyli ośrodki przedsiębiorczości, innowacji, finansowe

Formuła spotkania: prezentacja eksperta NCBR + blok Q&A

Agenda:

Podstawowe założenia programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki

  • Instrumenty NCBR w programie FENG
  • Co wyróżnia FENG
  • Ścieżka SMART
  • Blok Q&A – pytania dotyczące FENG i oferty NCBR

Prowadzenie: Maria Nalewajko – ekspert, kierownik zespołu Punktu Informacyjnego NCBR

Opis:

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) serdecznie zaprasza na warsztaty „Fundusze Europejskie – nowa odsłona”, który odbędzie się 26 kwietnia (środa) o godz. 11:30.

To okazja do spotkania na żywo z ekspertem NCBR, który opowie o możliwościach wsparcia dla innowacyjnych projektów w ramach programu Fundusze Europejskiej dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG), będącego częścią nowej perspektywy finansowej 2021-2027.

Trwają pierwsze nabory, a kolejne już wkrótce. Przyjdź i dowiedz się jak pozyskać środki z FENG na realizację Twojego projektu badawczo-rozwojowego.

Program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 z budżetem 7,9 mld euro to nowa, atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców. FENG to program będący następcą Programu Inteligentny Rozwój.

Oferta dostępna w Programie została tak przygotowana, aby pomóc przedsiębiorcom finansować cały proces B+R+I, wspierać przedsiębiorstwa na każdym etapie rozwoju, umożliwiać rozwój infrastruktury badawczo-rozwojowej, czy umożliwiać finansowanie projektów wysokiego ryzyka, wspierać „zieloną” i cyfrową transformację przedsiębiorstw. Wiedząc jak istotna w rozwoju badań jest współpraca sektora nauki i biznesu, Program przygotował także ofertę wsparcia wspólnych projektów badawczych dla przedsiębiorców i organizacji badawczych by umożliwić im rozwój innowacyjnych pomysłów.

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie