Europejski Kongres Gospodarczy 2023

Okazją do zainicjowania współpracy będzie rozpoczynająca się jesienią kampania XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego. To cykl wydarzeń i publikacji obejmujący szerokie spektrum tematów gospodarczych. Milowym kamieniem przygotowań do EEC będzie dyskusja programowa pod nazwą EEC Trends.

Kongresowa kampania to rozłożone w czasie wydarzenia i zróżnicowane formy aktywności – od debat i dyskusji, poprzez raporty, rozmowy poświęcone trendom kształtującym naszą najbliższą przyszłość, aż po kulminację – trzydniową, wielowątkową debatę w Katowicach.

Wiadomo już, że w programie XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego nie zabraknie kluczowych tematów, trendów i tendencji zmieniających gospodarkę, kształtujących jej perspektywy w zmiennym, trudnym dla biznesu otoczeniu geopolitycznym i makroekonomicznym.

Europejską i światową gospodarkę czekają niełatwe czasy. Świadomi i odpowiedzialni już przygotowują się na scenariusze spowolnienia czy nawet recesji. Kryzysy – polityczny, energetyczny i ekonomiczny – mogą okazać się nie tylko rodzajem testu odporności, ale także impulsem niełatwych, a przy tym koniecznych  i trwałych zmian, które w dłuższej perspektywie zaprocentują w wielu wymiarach.

O zadaniach, wyzwaniach i problemach, którym wspólnie musimy stawić czoło, będziemy chcieli rozmawiać w trakcie wydarzeń, spotkań, dyskusji – w kampanii EEC oraz w ramach kulminacyjnej kwietniowej debaty w Katowicach.

Najciekawsze ujęcia tematów i pomysły na ich prezentacje powstają w toku interakcji. Dlatego raz jeszcze zachęcamy do włączenia się w prace koncepcyjne związane z najbliższą edycją Kongresu.

Zapraszamy do współpracy!

EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie