Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Adam Lamentowicz

Adam Lamentowicz

Firma: Superbet

Stanowisko: prezes

W 25 letniej karierze silnie związany z branżą loteryjna i zakładów wzajemnych od 2011 roku. Wcześniej wiele lat przy projektach fuzji i przejęć z innych branż.

Obecnie kieruje Spółką Superbet w Polsce, której stery przejął we Wrześniu 2020 roku i od tego czasu Spółka stała się jedną z wiodących legalnych firm w Polsce z ok. 15% udziałem w rynku. Jednocześnie jest Prezesem Zarządu Polskiej Izby Gospodarczej Branży Rozrywkowej i Bukmacherskiej która zrzesza ponad 100 podmiotów działających legalnie w Polsce jako operatorzy i dostawcy rozwiązań technologicznych dla branży hazardowej. Jest także udziałowcem w BF Games, firmie dostarczającej rozwiązania technologiczne dla branży hazardowej.

Przed dołączeniem do Grupy Superbet, w latach 2012-2019 Prezes Zarządu Totolotek SA – firmy bukmacherskiej; w latach 2015-2019 Prezes Zarządu Intralot Nederland BV i Intralot Benelux BV firm dostarczających centralny system loteryjny; w latach 2018-2019 Członek Zarządu w Intralot Inc. odpowiedzialny za uruchomienie dwóch marek oferujących zakłady sportowe w USA.

Absolwent studiów MBA (University of Wales), Studiów podyplomowe w dziedzinie e-commerce (University of Surrey); BABS (University of Glamorgan).

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie