Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Agnieszka Leszczyńska

Agnieszka Leszczyńska

Firma: Angelini Pharma Polska

Stanowisko: dyrektor generalna, prezes zarządu

Agnieszka Leszczyńska pełni funkcję Prezesa w Angelini Pharma Polska, polskim oddziale włoskiej firmy farmaceutycznej, do którego dołączyła w 2019 roku. Jako Członek Zarządu odpowiada za obszar People&Culture. Wcześniej zajmowała analogiczne stanowiska w BMW Group oraz Astra Zeneca, zarządzając procesami HR kilkusetosobowych zespołów. Pełniła także funkcje regionalne w Philips Healthcare CEE oraz Triumph International CEEMEA.  

Poza blisko 20-letnią aktywnością w zarządzaniu HR na różnych szczeblach i w różnych sektorach, chętnie wspiera organizacje pozarządowe doradzając w zakresie zarządzania.  

Motywują ją zarówno potrzeba kreowania pozytywnych zmian, jak i chęć wspierania pracowników  
w osiąganiu celów: tych zawodowych i tych wykraczających poza sferę biznesową.

Głęboko wierzy, że w nowoczesnej gospodarce szacunek, otwarta dyskusja i troska o zapewnienie psychicznego komfortu są podstawą do osiągnięcia trwałej przewagi konkurencyjnej.  

Będąc coachem z certyfikatem zarządzania kryzysowego poświęca czas na budowanie w biznesie świadomości wagi dobrostanu psychicznego pracowników oraz jego wpływu na wyniki przedsiębiorstw. Szczególną uwagę poświęca przy tym zrozumieniu i przeciwdziałaniu zjawisku wypalenia zawodowego. Jej pozazawodową pasją jest zoopsychologia i walka o prawa zwierząt. 

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie