Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Anna Duchnowska

Anna Duchnowska

Firma: Investment Management, Invesco Real Estate

Stanowisko: Managing Director

Anna Duchnowska jest dyrektorem zarządzającym ds. zarządzania inwestycjami w Invesco Real Estate. Anna jest odpowiedzialna za identyfikację inicjatyw tworzenia wartości w celu zapewnienia wyników w aktywach i portfelach. Anna jest również członkiem Europejskiego Komitetu Wykonawczego i Komitetu Inwestycyjnego Invesco. Anna kieruje również niektórymi kluczowymi, paneuropejskimi inicjatywami firmy w zakresie zarządzania inwestycjami, w tym ESG, tematem, który jest jej pasją.

Anna rozpoczęła swoją karierę inwestycyjną w 2000 roku, a do Invesco Real Estate dołączyła w 2014 roku, tworząc polskie biuro i odpowiadając za rozwój biznesu i zarządzanie aktywami. Przed dołączeniem do Invesco, Anna pracowała w Colliers International Poland, AIB Polonia Property Fund oraz KPMG. Anna posiada doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania aktywami, nabywania i zbywania nieruchomości, zarządzania rozwojem, wynajmu i finansowania w różnych typach nieruchomości, w tym biurowych/ logistycznych/ handlowych/ mieszkaniowych i hotelowych. Posiada doświadczenie w kierowaniu i zarządzaniu zespołami międzynarodowymi.

Anna uzyskała tytuł magistra ekonomii w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Executive Master of Business Administration na University of Minnesota. Anna jest Fellow of the Association of Chartered Accountants (FCCA) oraz członkiem Royal Institute of Chartered Surveyors (MRICS). Anna jest również Mentorką w globalnej sieci Invesco Women Network i pracuje w biurze w Warszawie.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie