Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Anna Mistewicz

Anna Mistewicz

Firma: Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.

Stanowisko: dyrektor personalna, członek zarządu

Anna Mistewicz pełni funkcję Dyrektor Personalnej w Angelini Pharma Polska, polskim oddziale włoskiej firmy farmaceutycznej. Jako Członek Zarządu odpowiada za obszar People&Culture.

Poza blisko 20-letnią aktywnością w zarządzaniu HR na różnych szczeblach i w różnych sektorach, chętnie wspiera organizacje pozarządowe doradzając w zakresie zarządzania.

Motywują ją zarówno potrzeba kreowania pozytywnych zmian, jak i chęć wspierania pracowników
w osiąganiu celów: tych zawodowych i tych wykraczających poza sferę biznesową. Głęboko wierzy, że w nowoczesnej gospodarce szacunek, otwarta dyskusja i troska o zapewnienie psychologicznego bezpieczeństwa są podstawą do osiągnięcia trwałej przewagi konkurencyjnej.

Będąc certyfikowaną interwentką kryzysową i psychoterapeutką w trakcie szkolenia, poświęca czas na budowanie w biznesie świadomości wagi dobrostanu psychicznego pracowników oraz jego wpływu na wyniki przedsiębiorstw. Szczególną uwagę poświęca przy tym zrozumieniu i przeciwdziałaniu zjawisku wypalenia zawodowego, jest inicjatorką kampanii społecznej „Wypalenie zawodowe na celowniku”. Jej pozazawodową pasją jest zoopsychologia i walka o prawa zwierząt.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie