Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Bartek Gołębiowski

Bartek Gołębiowski

Firma: Gong

Stanowisko: Founder, Managing Partner

Dyrektor strategii i kreacji z ponad 20-letnim doświadczeniem w eksplorowaniu świata marketingu cyfrowego, mediów społecznych i tradycyjnej reklamy. Specjalizujący się w strategicznym podejściu do marketingu i rozwiązywaniu wyzwań biznesowych przy pomocy innowacyjnych i kreatywnych koncepcji.

 

Założyciel i współzarządzający GONG, jednej z najbardziej innowacyjnych agencji kreatywnych na polskim rynku. Z teamem agencji tworzy wielokrotnie nagradzane kampanie marketingowe pracując dla marek na całym świecie. Do grona klientów agencji należą m.in. ING, Netflix, Playstation, Orange, Kompania Piwowarska, Starbucks, Unilever. Prace agencji wielokrotnie nagradzane były na festiwalach marketingu Cannes Lions, Clio Awards, Epica Awards czy Effie. GONG kilkakrotnie wybierany był polską Agencją Roku i zdobywał najwyższe laury za innowacyjność rozwiązań marketingowych.

 

Bartek Gołębiowski specjalizuje się w tematach, które łączą klasyczne rozwiązania marketingowe z innowacyjnymi technologiami i niestandardowym podejściem do marketingu. Wraz z zespołem wykorzystuje w kampaniach klientów rozwiązania z zakresu Artificial Intelligence, buduje wirtualne światy w Metaverse, łączy świat popkultury i marketingu w przełomowych kampaniach reklamowych.

 

Autor licznych publikacji i wykładów na temat innowacyjnego marketingu, juror festiwali marketingowych Effie, Cannes, New York Festivals czy Eurobest.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie