Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Bartosz Marciniak

Bartosz Marciniak

Firma: Smarte

Stanowisko: członek zarządu

Członek Zarządu w firmie Smarte Sp. z o.o. oraz Prezes Zarządu w firmie PROMAR Sp. z o.o.

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, na wydziale Zarządzania w specjalności E-Business oraz uczestnik programu International exchange program Socrates/Erasmus na HHL Leipzig HHL - Leipzig Graduate School of Management, Germany.

Od ponad 16 lat aktywnie działa na rynku projektów ESCO, efektywności energetycznej oraz systemów inteligentnych budynków. Manager techniczny kilkudziesięciu projektów w Polsce i na świecie, z zakresu wykorzystania rozwiązań IT dla potrzeb efektywności energetycznej.

Lista wybranych projektów zrealizowanych :

·               Nowa siedziba Urzędu Marszałkowskiego województwa Zachodniopomorskiego – stworzenie i wdrożenie Platformy imperius FMÒ . Rozwiązanie łącząy cyfrowego bliźniaka budynku (model BIM) z rzeczywistymi danymi o pracy wszystkich instalacji oraz wsparciem procesu zarządzania technicznego budynku.

•            Indeal project – manager techniczny projektu w ramach projektu opracowywany został system do autonomicznego sterowania centralnymi instalacjami produkcji i dystrybucji ciepła oraz chłodu w miastach z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. (http://www.indeal-project.eu/)

·                ExxonMobile – wdrożenie platformy IoT dla potrzeb integracji danych pracy instalacji HVAC w budynkach firmy na terenie Kanady i USA.

•            Urząd Miasta Katowice – Wdrożenie największego w Polsce systemu zarządzania zużyciem energii i ciepła w budynkach miejskich.

 

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie