Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Dagmara Chmielewska

Dagmara Chmielewska

Firma: Stowarzyszenie Branży Eventowej

Stanowisko: prezes zarządu, dyrektor zarządzająca

Prezes Zarządu i dyrektor zarządzająca SBE, dyrektor programowa Studium Event Management na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ekspert i doradca w dziedzinie eventu i Public Relation z wieloletnim doświadczeniem pracy w Polsce i Wielkiej Brytanii. Jej eventowe pasje to głównie promocja Polski na arenie międzynarodowej. Za flagowy projekt, którym jest Szachownica Lotnicza symbolem przyjaźni polsko- brytyjskiej otrzymała podziękowania od królowej Anglii Elżbiety II i Króla Karola III.  Za swoją działalność uhonorowana została tytułem Człowieka Sukcesu Warmii i Mazur 2016 roku przyznany przez magazyn “Osobowości i Sukcesy”.  W 2021 roku została wpisana na listę „100 Najbardziej Wpływowych Osób w Przemyśle Spotkań” stworzony przez międzynarodowy konkurs „EVENTEX”.

Przez 8 lat prowadziła w Londynie Hurricane of Hearts i zarządzała 300osobowym zespołem organizując najgłośniejsze polonijne projekty (koncerty, seminaria, akcje społeczno- charytatywne, bale i akcje sportowe). O eventach opowiadała na Uniwersytecie w Oksfordzie, Uniwersytecie Greenwich, Imperial College London oraz University City London.  Współpracowała z Wembley Stadium, Football Association, Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, Polskim Komitetem Olimpijskim, Centrum Stosunków Międzynarodowych.  Jej autorskie akcje głośno komentowane były w BBC, ITV, The Daily Mail, Metro i we wszystkich mediach w Polsce. Od 6 lat mieszka w Polsce. Pracowała nad Procedurami bezpiecznych eventów czy reaktywacją Kodeksu Dobrych Praktyk Branży Eventowej. Wprowadza na rynek polski Ekocertyfikaty i definicję zielonych eventów.

 Członek jury międzynarodowych konkursów branżowych BEA World Festival, Baltic- Nordic Event Award, Evento Award, Eventex, Forum Branży Eventowej 2017, Eventex 2022. Członek i fundator Fundacji ds. budowy pomnika przedsiębiorców przy Biurze Rzecznika MŚP. Jest ekspertem do spraw promocji i komunikacji w Business Centre Club. Powołała „Obserwatorium MICE” przy Think Tank. W listopadzie 2022 roku została wpisana do Encyklopedii Osobowości RP wydawanej przez Britishpedia.

Od 2022 roku pełni funkcję specjalisty do spraw promocji, komunikacji i eventów w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii. W kwietniu 2022 roku zajęła stanowisko prezesa Fundacji Irij na rzecz Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie