Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Dorota N. Haller

Dorota N. Haller

wiceprezeska, IAA Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy, podcasterka, eksperta ds. DEI, VP Marketing CEE & Nordics Region, Huawei Consumer Business Group

Ceniona w branży ekspertka w dziedzinie marketingu, PR, komunikacji i e-commerce, wielokrotnie nagradzana prestiżowymi nagrodami, m. in. Grand Prix w konkursie Dyrektor Marketingu Roku; wraz z zespołami zdobyła szereg nagród marketingowych, m. in. Złote, Srebrne i Brązowe statuetki Effie Awards w tym za „long term marketing excellence” oraz kilkukrotnie PRowy Złoty Spinacz.

Wiceprezeska IAA Polska, członkini jury Effie Awards, i członkini innych, prestiżowych polskich i międzynarodowych organizacji branżowych, m. in. Rady Marek Superbrands czy Marketing Sounding Board sojuszu Star Alliance. Prelegentka wielu konferencji branżowych, m. in. Facebook Marketing Summit, VideoWars by ScreenLovers i ekonomicznych np. Europejski Kongres Gospodarczy czy Kongres Badaczy. Członkini Facebook Client Advisory Board. Wykładowczyni MBS (Marketing Business Solutions) by Effie.

Odpowiada za strategię i komunikację marketingową Huawei CBG Polska w randze CMO, a od marca 2021 także za obszar e-commerce. Wcześniej kreowała i realizowała strategie marketingowe w firmach z różnych branż - od medycznej, poprzez bankowość po lotnictwo.

Mentorka, feministka, aktywna działaczka na rzecz rowoju potencjału kobiet i równouprawnienia zarówno w społeczeństwie, jak i w biznesie. Autorka podkastu Hallo Haller. 

 

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie