Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Justyna Bokajło

Justyna Bokajło

badaczka, analityczka, wykładowca, Instytut Studiów Międzynarodowych, Wydział Nauk Społecznych, Uniwersytet Wrocławski

Ekonomistka, dr nauk politycznych z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem w środowisku akademicko- biznesowym oraz eksperckim w mediach polskich i niemieckich.

Specjalizuje się w zakresie: międzynarodowej polityki ekonomicznej z uwzględnieniem ekonomiki kryzysów i bezpieczeństwa gospodarczo- finansowego i motywacjami decyzji polityczno- ekonomicznych; stosunków międzynarodowych z uwzględnieniem UE i strefy euro; transformacją i bezpieczeństwem energetycznym, a przede wszystkim relacjami polsko- niemieckimi, rolą Niemiec w relacjach międzynarodowych, ordoliberalizmem i Społeczną Gospodarką Rynkową

Ekspertka Polskiej Komisji Akredytacyjnej, wykładowczyni i badaczka na Uniwersytecie Wrocławskim i Uczelni Łazarskiego w Warszawie gdzie w 2019r pełniła funkcję pełnomocnika dziekana ds. rozwoju współpracy międzynarodowej. Staże eksperckie odbyła m.in. w ambasadzie polskiej w Londynie i Centrum Fraunhofera MOEZ w Lipsku.

Visiting profesor na wielu uczelniach zagranicznych m.in. w Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Australii. Jest stypendystką DAAD, Fundacji Konrada Adenauera i Komisji Europejskiej.

Wielokrotnie nagradzana za działalność badawczą, ekspercką i dydaktyczną przez Fundację Aleksandra von Humboldta, FOR Balcerowicza Rektora UWr,  MNiSW.

W aktywności biznesowej zajmuje się wdrażaniem neuronauki do procesów coachingowych.

Jest autorką publikacji naukowo- eksperckich, członkinią zespołów redakcyjnych i rad naukowych wielu czasopism międzynarodowych i stałą prelegentka na kongresach i konferencjach międzynarodowych.

 

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie