Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Katarzyna Woszczyna

Katarzyna Woszczyna

wiceprezes zarządu, kanclerz Lóż Częstochowskiej i Małopolskiej, BUSINESS CENTRE CLUB

Liderka projektu BCC Kobiety i inicjatorka wdrożenia w Polsce Certyfikatu Równości Płac dla kobiet i mężczyzn. Aktywna uczestniczka życia gospodarczego i społecznego, nagradzana wielokrotnie za wkład w rozwój przedsiębiorczości i zaangażowanie społeczne. 

Liderka projektu edukacyjnego dla firm członkowskich BCC, realizowanego wspólnie z Akademią Leona Koźmińskiego - “Koźmiński BCC MBA For Future”. Członkini rad tworzonych przy uczelniach wyznaczających kierunki rozwoju edukacji menedżerów i kierunki współpracy nauki i biznesu. Współautorka programu studiów podyplomowych dla menedżerów „Zarządzanie rozwojem w biznesie” oraz szkoleń z obszaru przywództwa, motywacji, komunikacji i kreatywnego tworzenia rozwiązań. Wykładowczyni współpracująca z uczelniami wyższymi, m.in. w ramach kierunku Menedżerskie Studia Podyplomowe Executive MBA, realizująca zajęcia m.in. z przywództwa w organizacji, coachingu w biznesie oraz zajęcia z rozwijania przedsiębiorczości. Inicjatorka przedsięwzięć o charakterze edukacyjnym i społecznym skierowanym do ludzi młodych, których celem jest promowanie przedsiębiorczości, pobudzenie aktywności gospodarczej (m.in. Akademii Młodego Przedsiębiorcy i Akademii Biznesu). 

Promotorka i organizatorka działań charytatywnych, m.in cyklu koncertów charytatywnych BCC “Bo w życiu najważniejsze jest życie” i “Serce szeroko otwarte”. Autorka kampanii społecznej #RatujeBoPracuje, nagrodzonej jako jedna z najlepszych w Europie w czasie epidemii COVID. Zaangażowana uczestniczka projektów o charakterze ekologicznym, inicjatorka wdrożenia Zielonego Certyfikatu BCC i promotorka działań CSR.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie