Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Krzysztof Cieślikowski

Krzysztof Cieślikowski

adiunkt, Katedra Zarządzania Sportem i Turystyką, Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach

doktor nauk ekonomicznych, pracownik naukowo-dydaktyczny, ekspert w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju w Warszawie, członek Śląskiej Rady Turystyki, doradca Convention Bureau Katowice, współpracownik Unii Metropolii Polskich.

 

Autor opracowań zwartych (m.in.: Event marketing; Zarządzanie turystyką biznesową), a także wielu publikacji naukowych, raportów (m.in. Rynek turystyki biznesowej w Katowicach) i dokumentów strategicznych (min.: Strategii rozwoju sportu miasta Tychy, a także kilku innych miast).

W oparciu o obserwacje współczesnej gospodarki, a także rzetelne analizy przypadków pozwala sobie na budowanie odważnych modeli biznesowych i kreowanie trendów dla partnerów biznesowych. Chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami z osobami młodymi otwartymi na zmiany zachodzące wokół nas.

 

W ramach prowadzonej działalności pod nazwą Business Destination Alliance, zaangażowany jest w projekty na rzecz rozwoju przedsiębiorstw i doskonalenia procesów zarządzania administracji publicznej na rynkach turystycznym i sportowym (szczególnie z uwzględnieniem infrastruktury i organizacji wydarzeń).

 

 

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie