Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Krzysztof Klimosz

Krzysztof Klimosz

Stanowisko: członek zarządu województwa śląskiego

Krzysztof Klimosz Członek Zarządu Województwa Śląskiego VI Kadencji.

Krzysztof Klimosz - magister inżynier budownictwa, ekspert ds. inwestycji strategicznych, samorządowiec. Ukończył studia inżynierskie na Politechnice Śląskiej oraz studia magisterskie na Politechnice Krakowskiej, ukończył również studia podyplomowe MBA na Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi.

W swojej dotychczasowej karierze zawodowej w latach 1998-2006 pracował jako inspektor nadzoru robót drogowych w DTŚ S.A. Katowice.

Do czasu wyboru na prezesa Stadionu Śląskiego prowadził także własną działalność gospodarczą związaną z doradztwem inwestycyjnym oraz nadzorem budowlanym, specjalizując się w inwestycjach drogowych oraz budową obiektów inżynierskich.
W latach 2015 - 2019 roku Prezes spółki Stadion Śląski Sp. z o.o., a w latach 2019 - 2022 Wiceprezes Zarządu spółki Fabryka Pełna Życia Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej zajmującej się rewitalizacją poprzemysłowej części Miasta.

W zarządzie województwa kieruje pracą departamentów: Inwestycji i Projektów Regionalnych; Komunikacji Regionalnej oraz  Edukacji, Nauki i Współpracy z Młodzieżą.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie