Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Partner, CVC Capital Partners, Head of CVC Warsaw office

Krzysztof Krawczyk jest szefem warszawskiego biura oraz Partnerem w CVC Capital Partners, jednej z wiodących firm private equity i doradztwa inwestycyjnego na świecie. Od czasu dołączenia do CVC był członkiem zarządu spółek należących do portfela CVC takich jak Żabka, Stock Spirits Group, PKP Energetyka, D-Marin i AR Packaging.

Krzysztof od 25 lat z powodzeniem działa w europejskim sektorze private equity. Zasiadał w radach nadzorczych wielu prywatnych i notowanych na giełdzie spółek z sektora TMT, przemysłowego, logistycznego i opieki zdrowotnej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Przed dołączeniem do CVC, Krzysztof był Partnerem Zarządzającym w Innova Capital, wiodącej firmie private equity w Europie Środkowej.  Krzysztof pracował również w Pioneer Investment, polskim funduszu private equity oraz Daiwa Institute of Research, doradczym oddziale japońskiego banku inwestycyjnego Daiwa.  Jest członkiem Polskiej Rady Biznesu, stowarzyszenia zrzeszającego założycieli i prezesów największych firm działających w Polsce. Zasiada również w radzie fundacji Valores, pierwszego funduszu venture philanthropy w regionie CEE.

Ukończył z wyróżnieniem studia na kierunku Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest również absolwentem Executive Education Program w Harvard Business School. Krzysztof został wyróżniony tytułem Private Equity Person of the Year za rok 2015 i 2017 przez członków Polskiego Stowarzyszenia Private Equity.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie