Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Maciej Białko

Maciej Białko

szef biura w Abu Zabi, Fundusz Górnośląski SA, dyrektor zarządzający, Gulf Business Link

Maciej Białko jest zagranicznym doradcą Funduszu Górnośląskiego i radzi biuro w Abu Dhabi. Ukończył studia MBA (Master of Business Administration) na University of Bradford. Od niemal 15 lat mieszka i pracuje w Zjednoczonych Emiratach, łącząc polskie i emirackie biznesy i instytucje. Jego doświadczenie obejmuje 4 lata pracy w sektorze bankowym w Republice Irlandii, 4 lata pracy dla Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Abu Dhabi jako ekspert ds. ekonomicznych, 2-letni kontrakt z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych na reprezentację na terenie ZEA, 10 lat działalności komercyjnej związanej z łączeniem emirackich i polskich partnerów biznesowych, prowadzenia europejskich kampanii promocyjnych polskich produktów (m.in. Bicolored European Apples, European Quality Poultry, Apples from Europe itd.).

Zrealizował niezliczoną ilość spotkań b2b, wizyt studyjnych, misji inwestycyjnych i handlowych, otworzył dwie własne firmy w ZEA i pomógł otworzyć filie wielu polskim firmom w ZEA, przeprowadził dziesiątki szkoleń dla polskich firm w zakresie wejścia na rynek ZEA oraz wszelkich kwestii formalno-prawnych, komercyjnych i kulturowych w tym zakresie.

Prelegent wielu konferencji, seminariów i webinarów (w tym na prestiżowym Business Forum w Dubaju “Doing business in the UAE and beyond – agri-food sector”, prowadzonej przez wysokiego Komisarza Komisji Europejskiej ds Rolnictwa i Rozwoju Wsi KE, Philla Hogana, czy też Golden Marketing Conference w Warszawie). 

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie