Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Maciej Trybuchowski

Maciej Trybuchowski

Firma: Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych SA

Stanowisko: prezes zarządu

Od 2018 pełni funkcję Prezesa Zarządu Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych, a od roku 2019 – Prezesa Zarządu izby rozliczeniowej KDPW_CCP.

Karierę zawodową rozpoczynał w Katedrze Teorii Organizacji na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Jednocześnie w latach 1989–1990 był Radcą w Biurze Pełnomocnika Rządu ds. Przekształceń Własnościowych w Ministerstwie Finansów.

W latach 1995-2002 Dyrektor Departamentu Emisji i Gwarancji, a następnie Dyrektor Zarządzający w Centralnym Domu Maklerskim Pekao S.A. W okresie 2003-2012 Dyrektor Biura Maklerskiego Banku BGŻ. Od roku 2013 do 2014 Dyrektor, a następnie Wiceprezes IDM SA. W latach 2015–2017 Prezes Domu Maklerskiego Banku BPS S.A., a w latach 2017-2018  Prezes PGE Dom Maklerski.

Współautor podręcznika "Zarządzanie - teoria i praktyka" pod red. prof. A.K. Koźmińskiego, wykładowca na kursach dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa. Od 2004 działał w Izbie Domów Maklerskich.

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, stypendysta programu Międzynarodowego Marketingu i Zarządzania w Copenhagen Business School oraz licznych międzynarodowych programów edukacyjnych.

 

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie