Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Magdalena Taczanowska

Magdalena Taczanowska

prezeska i właścicielka, Świecąc, wieloletnia członkini zarządu, Microsoft, była wiceprezeska Sygnity i S&T

Ponad 30 lat zawodowo związana z sektorem IT, sprzedażą i zarządzaniem. Karierę rozpoczęła w ICL, następnie pracowała w japońskim Fujitsu i austriackim S&T przechodząc z indywidualnych ról sprzedażowych do zarządzania sprzedażą, żeby po latach awansować do Zarządu oraz na Prezesa Zarządu. W 2011 dołączyła do jednej z największych polskich firm informatycznych Sygnity S.A. na stanowisku Wiceprezesa Zarządu. Od 2013 do 2021 była członkiem Leadership Team Microsoft Polska, odpowiedzialnym za sektor publiczny oraz klientów Enterprise, towarzysząc największym polskim przedsiębiorstwom w ich cyfrowej transformacji.

Certyfikowany Coach i Business Coach International Coaching Community (ICC). Praktyk NLP. Absolwentka SGH, oraz MBA na WSB NLU.

Wspiera kobiety w rozwoju i życiu, jako matka czterech córek ma do tego nieskończenie wiele okazji. Przewodziła Women’s Chapter w Microsoft Polska, wieloletnia członkini i była wiceprezeska LiderShe, współtworzyła pierwsze w Europie studia podyplomowe dla kobiet liderek – Akademia Przywództwa Kobiet na ALK , na których do dziś wykłada. Pasjonatka kultury hawajskiej, życia w duchu Aloha, certyfikowana nauczycielka hawajskiej pracy z ciałem.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie