Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Małgorzata Tylec-Gusakov

Małgorzata Tylec-Gusakov

headhunter, partnerka zarządzająca, Globalny Zespół Financial & Professional Services, AIMS International, AIMS International Poland, założycielka i współwłaścicielka, FIT Recruitment, członkini, Stowarzyszenie LiderShe

Od ponad 20 lat doradza polskim i zagranicznym klientom z całego świata w zakresie rekrutacji na najwyższe stanowiska, zarządzania zmianą w kontekście zasobów ludzkich, czy budową i transformacją kultury organizacyjnej przedsiębiorstw. Doradza także zarządom firm w procesach M&A związanych z restrukturyzacją zatrudnienia. Jest prekursorką w obszarze holistycznego doradztwa dla polskich firm, które są – lub przygotowują się – do procesu sukcesji.

 

Jako gościnna wykładowczyni prowadzi kursy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla studentów programów MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Przy współpracy z Uniwersytetem SWPS stworzyła autorskie narzędzia do mierzenia poziomu świadomości i odpowiedzialności zawodowej ludzi - pracowników.

Od 2022 roku rozwija także projekt MTG Level UP. W oparciu o swoje wieloletnie doświadczenie w kreowaniu kariery zawodowej na rzecz kandydatów do pracy oraz ideę świadomej kreacji ścieżki zawodowej, której jest pionierką w Polsce, stworzyła pakiet narzędzi dla managerów, pracowników, kobiet i mężczyzn, który wspiera podnoszenie ich świadomości zawodowej. Jej misją jest podnoszenie świadomości ludzi, tak aby stali się kreatorami własnego życia zawodowego i partnerami biznesowymi dla ich przyszłych pracodawców.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie