Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Marcin Bochenek

Marcin Bochenek

Firma: Inseqr sp. z o.o.

Stanowisko: dyrektor do spraw współpracy międzynarodowej

Dyrektor do Spraw Współpracy Międzynarodowej w Inseqr sp. z o.o. Zajmuje się szeroko rozumianymi kwestiami cyberbezpieczeństwa i analizy danych, a także rozwojem nowych projektów.

Menadżer z ponad 30 letnim doświadczeniem. Ekspert w dziedzinie zarządzania, nowych technologii, cyberbezpieczeństwa, komunikacji. Absolwent historii na Uniwersytecie Jagiellońskim. W latach 1990 – 1993 dziennikarz, szef Działu Ekonomicznego „Gazety Krakowskiej”. W latach 90 tych właściciel firm doradczych i  public relations. Od 2003 – 2009 twórca i szef działu PR i komunikacji TVP. Od 2006 roku Członek Zarządu TVP odpowiedzialny za inwestycje i nowe technologie. Wprowadzał w TVP standard HD, realizował proces zmian technologicznych , współtworzył kanały TVP Sport i TVP Historia. Od 2010 do 2019 Dyrektor Pionu Projektów Strategicznych i Pionu Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w NASK. Odpowiadał za tworzenie i rozwój projektów edukacyjnych i szkoleniowych, stworzył pracownię badań socjologicznych. Współtworzył strategię instytutu,  uczestniczył w procesie restrukturyzacji NASK. W latach 2012-2018 organizator konferencji SECURE -najstarszej konferencji poświęconej bezpieczeństwu teleinformatycznemu. Od 2019 w NCBR, doradca strategiczny Dyrektora Centrum, Dyrektor Działu Komunikacji i Marketingu Strategicznego. Współautor strategii NCBR, pomysłodawca serii publikacji „Krajobraz innowacji”.

Jest autorem wielu publikacji w prasie krajowej i zagranicznej, współautorem badań poświęconych młodym twórcom internetowym i zachowaniom młodzieży w sieci, a także dezinformacji. Był prelegentem na licznych konferencjach krajowych i zagranicznych.  Był arbitrem Komisji Etyki Reklamy, członkiem IAA, znalazł się w gronie 100 liderów cyfryzacji w Polsce.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie