Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Marta Majewska

Marta Majewska

Firma: -

Stanowisko: burmistrz Hrubieszowa

Adwokat, samorządowiec, wykładowca, obecnie Burmistrz Miasta Hrubieszowa. Absolwentka Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego,  prawa amerykańskiego na Chicago Kent College of Law,  Executive - Master of Business Administration na Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie.  Członek Zarządu i Sekretarz w Stowarzyszeniu Euroregion Bug. Członek Komitetu Monitorującego Fundusze Europejskie dla Lubelskiego na lata 2021-2027. Reprezentuje Hrubieszów w Związku Miast Polskich.

Od początku swojej działalności przedstawia nową wizję lokalnego rozwoju, zmienia utarte schematy oraz dąży do zmian, nie tylko reprezentując lokalną społeczność, ale przede wszystkim aktywnie uczestnicząc w jej życiu.

Odważnie wchodzi w różne obszary aktywności miasta - od sfery infrastrukturalnej, poprzez ekonomię społeczną, kreatywną gospodarkę lokalną czy innowacyjną edukację, nie deprecjonując żadnego z tych obszarów, a stawiając na zrównoważony rozwój miasta. Aktywnie i z zaangażowaniem buduje społeczeństwo obywatelskie i ekonomię społeczną.

Wyróżniona tytułem Liderka Równości przyznanym przez Ambasadę Brytyjską w Warszawie. Laureatka plebiscytu Polka XXI w kategorii „Samorząd”. Nagrodzona Odznaką Honorową za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie