Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Marta Wrochna-Łastowska

Marta Wrochna-Łastowska

członkini zarządu, Obszar Strategii Finansowej, Grupa Żabka

Marta Wrochna-Łastowska jest Członkinią Zarządu odpowiedzialną za Obszar Strategii Finansowej (CFO).

Od stycznia 2021 roku zarządza zespołem odpowiadającym za bezpieczeństwo ekonomiczne i obsługę finansową oraz wsparcie analityczne działalności operacyjnej. Dysponuje ponad piętnastoletnim doświadczeniem w strategicznym zarządzaniu finansami oraz doskonale łączy kompetencje analityczne, strategiczne oraz umiejętności miękkie w efektywnym kierowaniu zespołem.

W Żabka Polska pracuje od 2018 roku, kiedy objęła stanowisko Dyrektor Finansowej. Odpowiadała za utrzymanie płynności finansowej organizacji, efektywne oraz skuteczne zarządzanie finansami przedsiębiorstwa. Do jej zadań należało również planowanie i prognozowanie oraz obszar związany z analizami biznesowymi oraz audytem wewnętrznym.

Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. podczas wieloletniej pracy w Ernst & Young Corporate Finance w Polsce i za granicą. Podczas dwunastoletniej obecności w tej firmie zajmowała się doradztwem transakcyjnym w zakresie fuzji i przejęć, koncentrując się zarówno na perspektywie kupującego jak i sprzedającego, oraz doradztwem restrukturyzacyjnym. Posiada duże doświadczenie wyniesione z działu audytu, gdzie angażowała się m.in. w audyty sprawozdań finansowych, analizę kontroli i procesów wewnętrznych.

Absolwentka Finansów i Rachunkowości oraz Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada tytuł ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie