Europejski Kongres Gospodarczy 2023

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Š Ś T U V W Y Z Ž Ż
 Mateusz Sabat

Mateusz Sabat

założyciel, CEO, Big Data For Leaders

Mateusz Sabat to ceniony doradca, strateg oraz ekspert w dziedzinie marketingu politycznego i strategii komunikacyjnych. Posiada kilkanaście lat interdyscyplinarnego doświadczenia z pracy z osobami publicznymi, budowania i rozwoju organizacji oraz marketingu internetowego. Aktualnie jest twórcą i prezesem agencji Big Data 4 Leaders ( https://bd4l.pl ).

W swojej karierze miał bezpośredni udział w sukcesach trzech największych kampanii crowdfundingowych w historii polskiej polityki. Dawniej był współzałożycielem partii Nowoczesna, gdzie m.in. organizował pracę sztabu ogólnopolskiego w kampanii parlamentarnej w 2015 roku, zarządzał internetową społecznością sympatyków oraz kreował bieżącą agendę polityczną. Wcześniej przez pięć lat współpracował z prof. Leszkiem Balcerowiczem w Fundacji FOR, gdzie odpowiadał za fundraising i rozwój organizacji.

Z wykształcenia jest ekonomistą, absolwentem SGH oraz międzynarodowego programu Atlas Think Tank MBA. Ukończył także zagraniczne szkolenia z wykorzystania big data: How to Win: Using Data For Political Strategyand Implementation oraz serii warsztatów Training and Networking Seminars for ALDE Data Officers.

 

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT
EEC

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie